هزینه نوشتن طرح توجیهی تا سال ۱۴۰۳

تعرفه نگارش طرح توجیهی در سال ۱۴۰۳ بر اساس زیر می‌باشد:

علت مناسب بودن قیمت طرح توجیهی و هزینۀ نگارش گزارش‌های توجیه پذیری، در اختیار داشتن دیتابیس عظیمی است که ماحصل همکاری ۳۰سالۀ کارشناسان ارشد و مشاورین اعتباری و بانکی با ما می‌باشد. همچنین به دلیل حذف هزینه‌های سربار دفتری و ماهیت کسب و کار اینترنتی و نیز با هدف اشتغال‌زایی و حمایت از تولیدکننده داخلی، به نسبت بسیاری از مراکز معتبر طرح‌نویس، قیمتهای منصفانه‌تری اعلام می‌داریم.

هزینه نگارش طرح توجیهی با توضیحات کامل و مورد تایید بانک و ادارات بدون مهر کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی بسته به ابعاد پروژه، عنوان پروژه، ظرفیت‌ها و سایر اطلاعاتی که پیرو تکمیل فرم سفارش و یا تماس تلفنی در اختیار می‌گذارید اعلام می‌شود.

همچنین، قیمت طرح توجیهی با استاندارد بانکها و مهر و تاییدیۀ کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی بسته به بزرگیِ پروژه، نوع و تنوع خدمات و محصولات، گرید مورد نیاز برای اخذ تاییدیۀ کانون مشاورین و اعتباری بانکی و… به شما اعلام می‌شود.

سرفصلهای یک نمونه طرح توجیهی تهیه شده بر اساس خواست و سفارش متقاضی در زمستان سال ۱۴۰۲

نگارش طرح با کامفار و فایل اکسل بر اساس نیاز متقاضی اعلام هزینه خواهد شد.

تهیۀ نقشه پلان جانمایی دو بعدی(سایت پلان) و شماتیک سه بعدی نیز انجام می‌شود.

هزینه طرح توجیهی و راهنمایی جهت پر کردن سامانه‌های آنلاین نیز پیرو تماس تلفنی اعلام می‌شود.

پشتیبانی طرح‌های ما، شامل ضمانت اصلاح ایراداتِ احتمالیِ وارد به طرح و تصحیح آن در بازۀ زمانی مقرّر است.

چنانچه به واتساپ دسترسی دارید با پشتیبانی ما تماس بگیرید. در غیر اینصورت از طریق چت آنلاین سایت و یا تماس تلفنی در خدمت شما دوستان و مراجعین گرامی هستیم.

 

جهت سفارش طرح توجیهی با کارشناسان و همکاران ما تماس بگیرید.

keyboard_arrow_up
error: Alert: Content selection is disabled!!