طرح توجیهی

مجموعه “۳۰۰۰ طرح توجیهی” نخستین پلتفرم پیشگام انجام مطالعات طرح توجیهی و تهیه گزارش‌های امکان‌سنجی و مشاوره از طریق مجازی در کشور به شمار می‌آید و با درک و آگاهی کامل از ضرورت توجه به ارزیابی و مطالعه فنی، مالی و اقتصادی و امکان سنجی پروژه‌های صنعتی و آگاهی از آثار و نتایج ارزشمندی که بسترسازی این شاخه علمی می‌تواند به همراه داشته باشد سایت www.tarh-tojihi.com را در بهار ۱۳۷۵ راه‌اندازی نمودیم. امید است با عنایت به اعتماد شما مراجعین گرامی، تداوم تجربۀ خدمت‌رسانی پر افتخار در حضورتان تا قدمت حداقل نیم قرن و بیشتر استمرار داشته باشد.

:: مجموعۀ ۳۰۰۰طرح توجیهی

سابقۀ فعالیت

مجموعۀ ۳۰۰۰طرح در سال ۱۳۷۵ با هدف ارائه خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری و سایر موارد مشاوره‌ای به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران با همکاری و مشارکت اساتید و برجسته‌ترین مشاورین صنعتی و بانکی ایجاد گردید. ارائه ایده‌های خلاقانۀ سرمایه‌گذاری، انجام مطالعه و بررسی مارکتینگ پلان و استراتژی بازار، تدوین طرح‌های امکان سنجی، مشاوره جهت اخذ تسهیلات و انواع وام‌های بانکی، تأمین ماشین‌آلات و اجرای پروژه‌های صنعتی و کشاورزی از جمله فعالیت‌هایی است که در “۳۰۰۰طرح” انجام می‌شوند. در واقع ما تلاش می‌کنیم تا در همه مراحل مختلف فرآیند سرمایه‌گذاری ازایده تا اجرا درکنار سرمایه‌گذاران و کارآفرینان و پشتیبان آنها باشیم. حضور در مجامع علمی و تخصصی، اخذ گواهینامه‌های معتبر و انجام پروژه‌های متنوع در زمینه‌های مشاوره‌ای نشان‌دهنده شایستگی‌های ما است.
یکی از مهم‌ترین خدمات این شرکت بررسی امکان‌سنجی پروژه‌های صنعتی و تهیه طرح توجیهی مطابق با چارچوب و ضوابط بانکی و صنعتی کشور و ادامه کار تا مرحله تأمین مالی پروژه‌ها از سیستم بانکی کشور می‌باشد. این مجموعه جهت بالا بردن دقت و سرعت عملیات و استاندارد بودن گزارش‌های خود در بررسی‌های مالی و نظارت طرح‌ها از نرم افزار بین المللی Comfar III که زبانی متحد برای تمامی کارشناسان زبده و خبرۀ بانکی است استفاده می‌نماید. همچنین این مجموعه با داشتن تیم تخصصی در زمینه خدمات مهندسی، تدارکات و ساخت طرح‌ها و پروژه‌های صنعتی و کارخانجات نیز فعالیت می‌نماید.
مجموعۀ ۳۰۰۰طرح نگارنده انواع طرح توجیهی جهت اخذ وام، دریافت زمین از منابع طبیعی، گرفتن مجوزهای لازم برای آغاز به کار، جهت ارائه به فرمانداری، شهرداری، سازمان محیط زیست، اداره‌ها، سازمان‌ها، سرمایه‌گذاران و مجوزهای مورد نیاز از ادارات و مؤسسات و جهت سرمایه‌گذاری بر روی طرح‌های تولیدی، خدماتی و… می‌باشد.

دلیل انتخاب ما و اعتماد به ما

پیشرفت و محبوبیت رو به رشد مجموعۀ ۳۰۰۰طرح، بر پایه ۵ اصل تجربه، دانش به روز، کیفیت برتر، مشاور امین و مشاور تایید صلاحیت شده استوار است و ما به خوبی به قدرت این پنج اصل در کنار یکدیگر واقفیم و هر روز پیش از پیش تلاش خواهیم کرد تا رضایت کارآفرینان و سرمایه‌گذاران محترم از ما پر رنگ‌تر گردد.

سـخن مدیـر عـامل

طرح توجیهی

مهندس تـألّـهی

کارآفرین ارزشمند و سرمایه‌گذار محترم سلام؛ “سه هزار طرح” مجموعه‌ایست که تک تک پرسنل آن با تمام وجود، خلاقانه، دلسوزانه و از همه مهمتر، متبحرانه و کاملاً حرفه‌ای، مشغول ارائه خدمت به متقاضیان محترم در اقصی نقاط ایران و خارج از ایران هستیم. مطمئناً تجربۀ حضور حدود ۳۰سالۀ ما درخصوص تنظیم و نگارش انواع طرح‌های توجیهی جهت ارائه به انواع سازمان‌ها، بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری گوناگون، اشخاص حقیقی و حقوقی و… ما را به با سابقه‌ترین مجموعه در این زمینه مبدل کرده است. همچنین، این سابقۀ گرانقدر، موجبات فراهم آوردن و گردآوری قوی‌ترین و بزرگترین دیتابیس(پایگاه اطلاعاتی) در زمینۀ گزارش‌های توجیهی و مطالعات امکان‌سنجی و… برای ما شده که در تسهیل و تسریع و پیشگامی پیمودن راه پیش روی ما بسیار مثمر ثمر می‌باشد. از این‌رو با توجه به این سابقۀ گرانقدر، در اعلام تعرفه‌ها و هزینه‌های نگارش، تعدیل قیمت‌ها را شاهد هستیم و طبیعتاً به بهترین و مطمئن‌ترین وجه ممکن در خدمت شما مراجعین گرانقدر با ارائه کارها به صورت تضمینی خواهیم بود.

با ما چند قدم جلوتر باشید!

از سابقۀ ۳۰سالۀ ما در تنظیم انواع طرح توجیهی و همچنین پایگاه دادۀ عظیم ما استفاده کنید.

icons8 checked card 64

پرداخت امن

از طریق درگاه‌های بانکی معتبر که احراز هویت شده و مطمئن هستند استفاده کنید.

icons8 check circle 64

تضمین کیفیت

اطلاعاتی که دریافت می‌کنید محتوای مرتبط با خلاصه‌ای است که پیش از خرید دیده‌اید.

icons8 checked baggage 64

ارسال پس از پرداخت

بعد از پرداخت، پروسۀ دانلود و ارسال فایل برای شما از طریق ما پیگیری می‌شود.

icons8 nft checked 64

پشتیبانی آنلاین

در هر ساعتی که خریدی داشتید می‌توانید برای پیگیری آن با ما تماس بگیرید.

keyboard_arrow_up
error: Alert: Content selection is disabled!!